SEKTÖRLER
Alışveriş merkezleri
Baskı ve ambalaj
Bilgisayar firmaları
Çiçekçiler
Dekorasyon firmaları
Denizcilik Firmaları
Eğitim kurumları
Eğlence firmaları
Elektronik firmaları
Emlakçılar
Gıda firmaları
Hizmet firmaları
İnşaat firmaları
Kimya Sanayi Firmaları
Kültür sanat merkezleri
Maden,Metal ve Enerji
Makina İmalat Firmaları
Medya adresleri
Nakliyat firmaları
Organizasyon firmaları
Otomotiv firmaları
Plastik Yan Sanayi Firmaları
Resmi kuruluşlar
Sağlık firmaları
Sivil toplum kuruluşları
Spor malzemeleri
Talaşlı imalat
Tarım ve hayvancılık firmaları
Tekstil firmaları
Turizm firmaları
ÜRÜN KATEGORİLERİ
Antika Ve Sanat Ürünleri
Bebek Ve Anne Ürünleri
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Ev Ve Bahçe Ürünleri
Gıda Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Hayvan Bakımı Ve Ürünleri
İletişim Ürünleri
Kırtasiye Ve Ofis Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kitaplar
Motorlu Araçlar
Müzik
Oyuncaklar Ve Oyunlar
Sağlık Ve Medikal Ürünler
Spor Ürünleri
Tekstil Ve Deri Ürünleri

Metropolisguvenligi

Konusunda Uzman, Genç Girişimcilerden Oluşan Metropol Danışmanlık Ekibi Uzun Seneler Başta Plastik, Metal, İnşaat, Tekstil Sektörleri Olmak Üzere Birçok Farklı Sektörde İş Güvenliği, Çevre Ve Kalite Alanında Danışmanlık Hizmeti Vermiştir. İş Güvenliği Ve Çevre Alanında Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunuzu Konusunda Deneyimli Ekibimizle Cevaplamaya Hazırız. Çünkü Danışmanlıkta Bilgi Ve Tecrübenin Birleştiği Tek Adres Olmayı Hedefliyoruz.
Yetkili : ali nihat
Tipi : Diğer
Çalışan Kişi : 100
Kuruluş Yılı : 2000
Amacımız İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kanun, yönetmelik, mevzuat ve tüzüklerin ışığı altında, işletmenizdeki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ile sağlıklı bir çalışma ortamının yönetilmesidir. Bu sebeple çalıştığımız işletmelerde; <ul style="margin: 0px 0px 20px 1.5em; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background-color: #fefefe; color: #333333; font-family: 'Lucida Sans Unicode', 'Lucida Grande', Garuda, sans-serif; line-height: 20px;"><li style="margin: 0px 0px 0px 0.85em; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background-color: transparent;"> İş Sağlığı Ve Güvenliği İle İlgili Risklerini Ortadan Kaldırmak, <li style="margin: 0px 0px 0px 0.85em; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background-color: transparent;"> Kanun, Yönetmelik, Mevzuat Ve Tüzüklere Uyumu Güvence Altına Almak,<li style="margin: 0px 0px 0px 0.85em; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background-color: transparent;"> İş Sağlığı Ve Güvenliği Konularında Sürekli Gelişmeyi Sağlamak,<li style="margin: 0px 0px 0px 0.85em; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background-color: transparent;"> Çalışanlarla İlgili İş Kazaları, Meslek Hastalıkları Ve İş Gücü Kaybını Azaltmayı Benimsedik. Misyonumuz Sürekli Kontrol Ve Denetimlerle Firmanızda İş Güvenliği Kültürü Oluşturarak Yönetimden En Alt Kademeye Kadar Bütün Çalışanları Bilinçlendirmektir. Politikamız

Üye Girişi
Kullanıcı Adı(E-Posta)
Şifre
Firma Giriş
Yeni Üye Ol Şifremi Unuttum
Sponsor Bağlantılar
izmir web tasarım
Kobi Adresi, Türkiye'deki firmaların , şirketlerin sektörlerine göre kategorilere ayrılmış, detaylı listesi.
Firmalara ait ürünler, alım, aatım ilanları ve firmaların ürünleri burada. Yeni Ticaret Portalınız, Firma Rehberiniz Kobi Adresi!