SEKTÖRLER
Alışveriş merkezleri
Baskı ve ambalaj
Bilgisayar firmaları
Çiçekçiler
Dekorasyon firmaları
Denizcilik Firmaları
Eğitim kurumları
Eğlence firmaları
Elektronik firmaları
Emlakçılar
Gıda firmaları
Hizmet firmaları
İnşaat firmaları
Kimya Sanayi Firmaları
Kültür sanat merkezleri
Maden,Metal ve Enerji
Makina İmalat Firmaları
Medya adresleri
Nakliyat firmaları
Organizasyon firmaları
Otomotiv firmaları
Plastik Yan Sanayi Firmaları
Resmi kuruluşlar
Sağlık firmaları
Sivil toplum kuruluşları
Spor malzemeleri
Talaşlı imalat
Tarım ve hayvancılık firmaları
Tekstil firmaları
Turizm firmaları
ÜRÜN KATEGORİLERİ
Antika Ve Sanat Ürünleri
Bebek Ve Anne Ürünleri
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Ev Ve Bahçe Ürünleri
Gıda Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Hayvan Bakımı Ve Ürünleri
İletişim Ürünleri
Kırtasiye Ve Ofis Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kitaplar
Motorlu Araçlar
Müzik
Oyuncaklar Ve Oyunlar
Sağlık Ve Medikal Ürünler
Spor Ürünleri
Tekstil Ve Deri Ürünleri

Beyazesyaklimaservisi

İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi Olarak Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Çeşitli Sebeplerden Ötürü Sorun Yaşayabileceğiniz Sıkıntıları Çözmek İçin Varız. Beyaz Eşya Ve Klima Gibi Cihazlarının Günümüzün En Çok Kullanımın Da Bizlere Adeta Hayat Veren Ve Sıcak Ortamlar Sağlayan Arıza Çıkardığı Anında Tamirat Edilmesi En Zorlu Bir Güç İçeren Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Cihazların Başın Da Gelen Bir Deyimdir.
Yetkili : ahmet aslan
Tipi : Diğer
Çalışan Kişi : 5
Kuruluş Yılı : 2000
İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi olarak yapmış olduğumuz işin 1 yıllık garantisi ve 1 yıllık aynı sorunu tekrarlaması durumun da tekrardan servis kampanyamız dan yararlana bileceğiniz bir huzur sunmaktadır. Bizim amacımız diğer servisler gibi orijinal parça kullanmayıp sahte parçalar ile cihazınızı donatmak yada program yüklemek değil. Her türlü marka ve model ayrımı yapmadan cihazlarınızın en verimli olmasını sağlamaktayız. İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi olarak her türlü beyaz eşyayı da gözümüzden geçirmekteyiz. Çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, vb. gibi her türlü beyaz eşyayı marka model tanımlamadan hizmet içeriğimiz içinde barındırmaktayız. Beyaz eşya sorunları günümüzde en çok uygulanmayan ve tamirati zor olan en önemli varlık için yer alan temel bir birim özelliğindedir. Matematiksel hesabı zor olan, parçaları zor bulunan kısacası bulunmaz hint kumaşı misali bazı servislere zorluklar tanımlamaktadır. Bizim servisimiz de bu gibi zor durumların asla yer almadığı ve her zaman kalite için de olduğu daima müşteri memnuniyeti parolası ile yola çıktığımız bu yolun sonunun siz değerli müşterilerimizin referansı olarak benimsendiğini anlatmak istemişizdir. Tecrübeli elemanlarımızın doğrultusun da beyaz eşya cihazlarınızın arıza sebebini siz değerli müşterilerimize söyleyerek, anlamlı ve anlaşılır bir biçim de sizlere aktarmaktayız. Bir diğer yoğunluklar yaşadığımız önemli eşya sıfatı içeren unsur ise tabi ki klimalardır. Klimalar yazın ve kışın bizlere önemli bir katkı sağlamın da bulunan ve yaz ayların da ise bunaltıcı sıcağın etkisinde kalmamız için bizlere adeta deniz misali serinlik veren ve huzur için de evimiz de yada iş yerimizde rahatlıklar içersin de olmamız da önemli bir pay sahibidir. Klimaların yıllık bakımını oldukça önemlidir.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı(E-Posta)
Şifre
Firma Giriş
Yeni Üye Ol Şifremi Unuttum
Sponsor Bağlantılar
izmir web tasarım
Kobi Adresi, Türkiye'deki firmaların , şirketlerin sektörlerine göre kategorilere ayrılmış, detaylı listesi.
Firmalara ait ürünler, alım, aatım ilanları ve firmaların ürünleri burada. Yeni Ticaret Portalınız, Firma Rehberiniz Kobi Adresi!