SEKTÖRLER
Alışveriş merkezleri
Baskı ve ambalaj
Bilgisayar firmaları
Çiçekçiler
Dekorasyon firmaları
Denizcilik Firmaları
Eğitim kurumları
Eğlence firmaları
Elektronik firmaları
Emlakçılar
Gıda firmaları
Hizmet firmaları
İnşaat firmaları
Kimya Sanayi Firmaları
Kültür sanat merkezleri
Maden,Metal ve Enerji
Makina İmalat Firmaları
Medya adresleri
Nakliyat firmaları
Organizasyon firmaları
Otomotiv firmaları
Plastik Yan Sanayi Firmaları
Resmi kuruluşlar
Sağlık firmaları
Sivil toplum kuruluşları
Spor malzemeleri
Talaşlı imalat
Tarım ve hayvancılık firmaları
Tekstil firmaları
Turizm firmaları
ÜRÜN KATEGORİLERİ
Antika Ve Sanat Ürünleri
Bebek Ve Anne Ürünleri
Bilgisayar
Ev Elektroniği
Ev Ve Bahçe Ürünleri
Gıda Ürünleri
Güvenlik Ürünleri
Hayvan Bakımı Ve Ürünleri
İletişim Ürünleri
Kırtasiye Ve Ofis Ürünleri
Kişisel Bakım Ürünleri
Kitaplar
Motorlu Araçlar
Müzik
Oyuncaklar Ve Oyunlar
Sağlık Ve Medikal Ürünler
Spor Ürünleri
Tekstil Ve Deri Ürünleri

Selim Aykırca Makina Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti.

sanayileşme Hamlelerinin İlk Adımlarının Atıldığı Cumhuriyet’in İlk Yıllarına Denk Gelen 1938 Tarafından ali Aykırca tarafından Kurulan Firma İlk Olarak Tarım Makineleri İmalatıyla İşe Başladı. Ulu Cadde’deki Atölyede Gerçekleştirilen Üretime, Dönemsel Talep Doğrultusunda Dokuma Ve Marangoz Makineleri De Eklendi. Bu Süreçte Firmada Babası İle Birlikte Çalışan Selim Aykırca, Daha Sonraki Süreçte Firmanın Faaliyet Alanlarını Farklılaşan
Yetkili : Bilinmiyor
Tipi : Üretici
Çalışan Kişi :
Kuruluş Yılı : 1941
Selim Aykırca Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. adı altında faaliyet gösteren işletme, büyümesine paralel olarak 1989 yılında Beşevler Küçük Sanayi Sitesi ’ ndeki atölyeye taşındı. Ancak kısa sürede burası da yetmez hale gelince, 1992 ve 1994 yıllarında her iki yanındaki atölyeleri de imalat alanına dahil ederek büyümesini sürdürdü. Üretim faaliyetlerini çeşitlendiren ve yurtdışı pazarlara açılan Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti. 2006 yılında Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (NOSAB) fabrikasına taşındı. Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti. halen 4000 metrekarelik kapalı alanda teknoloji ile donatılmış makina parkında faaliyetlerini sürdürmekte ve işletme bünyesinde 24 farklı çeşit PVC ve Alüminyum İşleme Makineleri imalatı gerçekleştirmektedir. Satış ve pazarlama stratejisinde iç piyasanın yanı sıra yurt dışı pazarlarını da hedef alan Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti., Bursa’da gelir vergisi sıralamasında 2004 yılında 25. , 2006 yılında 21., 2007 yılında 17. sırada yer almıştır. CE, ISO-9001, GOST-R belgelerine sahip olan Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti. Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Suriye, Irak ve İran’da bayilikler aracılığıyla, Kosova dahil olmak üzere pek çok ülkeye ise perakende bazlı ihracat gerçekleştirmektedir.     Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti.’nin ürün gamında yer alan Brögen, Lesa, Scheffer adlı makineler markalaştırılmış ve Balkan, Ortadoğu ülkeleriyle Orta Asya Cumhuriyetleri ve Rusya pazarlarında aranan ürünler haline gelmiştir. AR-GE çalışmalarına büyük önem veren Selim Aykırca Makina ve Ticaret Sanayi Ltd. Şti. uzman kadrosuyla tam donanımlı teknik servis ekibiyle yedek parça ve diğer servis hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.   
Üye Girişi
Kullanıcı Adı(E-Posta)
Şifre
Firma Giriş
Yeni Üye Ol Şifremi Unuttum
Sponsor Bağlantılar
izmir web tasarım
hemoroid doktoru izmir
Kobi Adresi, Türkiye'deki firmaların , şirketlerin sektörlerine göre kategorilere ayrılmış, detaylı listesi.
Firmalara ait ürünler, alım, aatım ilanları ve firmaların ürünleri burada. Yeni Ticaret Portalınız, Firma Rehberiniz Kobi Adresi!